منشور اخلاقی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) خرم بید

 ما معتقدیم عبودیت واعتلای معنوی و تربیت انسانی در تمامی ابعاد محور اصلی توسعه و رشد می باشد .

 ما خدمت به مردم و اکرام واحسان وپاسخگویی به آنان را تکلیف الهی و وظیفه قانونی وانسانی خود می دانیم و مصممیم که همواره آن را محقق کنیم

 خدمت ما همواره مزین به سرعت ، دقت ، صداقت ، امانت ، نظم و خوش خلقی و گشاده رویی ، شجاعت وتدبیر و آینده نگری خواهد بود .

 ما با التزام به وحدت ، خرد جمعی و مشارکت همگانی را منشا توفیق و مایه آبروندی در پیشگاه خداوند و مردم دانسته وبرای تحقق آن مجدانه می کوشیم .

 ما مصمم هستیم زمینه مساعد برای رشد معنوی و مادی اعضای دانشگاه وتوسعه ظرفیت یادگیری برای آنان را فراهم کرده و نسبت به سلامت تن و روان و اندیشه همه ابواب جمع اهتمام نماییم .

 ما متعقدیم تبعیض سایه شومی است که یاس و ناامیدی را حاکم می گرداند و شایسته سالاری بر مبنای عدالت وضوابط را همواره محقق خواهیم کرد .

 ما از مسئولیت خود در برابر مصونیت جامعه خویش وهمه انسان ها از امراض و بیماری ها آگاهیم وبدون وقفه با هوشیاری بر صیانت از سلامتی و بهداشت نسل حاضر ونسل های آینده کوشش می نماییم .

 صرفه جویی ، ارتقاءبهره وری ، بهبود مستمر در همه ابعاد و روش ها و احترام به یکدیگر ومحبت و الفت در محیط کار وخانواده و جامعه هدف همیشگی ماست .
 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-5-31 11:46        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ